دهکده استارت20

دانلود رایگان PDF بازی اندورید برنامه موبایل و فیلم و سریال جدید| مرجع آموزش و معرفی بهترین محصولات و خدمات روز دنیا

روانشناسی تاریک pdf

دانلود رایگان کتاب قدرت اراده

  • ۲۷۲
دانلود رایگان کتاب قدرت اراده

معرفی کتاب قدرت اراده

اگر کمبود یا ضعف در اراده شما را هم مانند میلیون‌ها انسان روی زمین از رسیدن به موفقیت بازداشته، توصیه می‌کنیم کتاب قدرت اراده را مطالعه گنید. این اثر روان‌شناختی و انگیزشی به شما کمک می‌کند که با استفاده از راهنمایی‌های فرانک رایان، مهارت‌های خود را در این زمینه افزایش دهید. ترک عادات مضر و ناخوشایند و همچنین مدیریت کارآمد قدرت اراده از اهداف اصلی کتاب حاضر به شمار می‌روند.

درباره‌ی کتاب قدرت اراده

تمامی انسان‌ها در طول زندگی‌شان با عادت‌های منفی و مضری دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند که سلامت جسمی و روحی آن‌ها را به خطر می‌اندازد. برخی از افراد تصمیم می‌گیرند با این عادت‌ها به مبارزه برخیزند و برخی نیز آن‌ها را به‌عنوان بخش جدایی‌ناپذیر وجودشان می‌پذیرد. از میان افرادی که راه اول را انتخاب می‌کنند، ممکن است برخی وارد عمل شده و برای شکست عادت‌هایشان تلاش کنند؛ تلاشی که یا به پیروزی منتهی خواهد شد یا ناکامی ایشان را به دنبال خواهد داشت. در این بین، اف

دانلود رایگان کتاب 5 تیپ شخصیتی سمی

  • ۲۲۴
دانلود رایگان کتاب 5 تیپ شخصیتی سمی

معرفی و دانلود رایگان کتاب 5 تیپ شخصیتی سمی: راهنمای تقابل با آدم‌های خودشیفته، ضداجتماعی، شکاک، نمایشی و مرزی pddf

معرفی کتاب 5 تیپ شخصیتی سمی: راهنمای تقابل با آدم‌های خودشیفته، ضداجتماعی، شکاک، نمایشی و مرزی

کتاب 5 تیپ شخصیتی سمی نوشته‌ی بیل ادی راهنمایی است تا بدانید چگونه از زندگی، سلامت جسم و عقل و همچنین ثروت و شهرت و خانواده‌ی خود در برابر پنج نوع شخصیت آسیب‌رسان محافظت کنید. راهکارهای این کتاب به شما کمک می‌کند تا در مقابل افراد مضر مصونیت بیشتری داشته باشید و فضای زندگی خود را سالم‌تر کنید.

درباره‌ی کتاب 5 تیپ شخصیتی سمی

دانلود رایگان کتاب اول عاشق خودت باش: افزایش عزت نفس در 30 روز

  • ۳۰۵
دانلود رایگان کتاب اول عاشق خودت باش: افزایش عزت نفس در 30 روز

معرفی کتاب رایگان اول عاشق خودت باش: افزایش عزت نفس در 30 روز

در 30 روز عادات خود را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند! مارک رکلاو نویسنده‌‌ی پرفروش آمازون در کتاب اول عاشق خودت باش، راه‌های غلبه بر عزت نفس پایین، اضطراب، تنش، حس ناامنی و عدم اعتمادبه‌نفس را به شما می‌آموزد.

دانلود رایگان کتاب روانشناسی تاریک

  • ۳۸۲
دانلود رایگان کتاب روانشناسی تاریک

معرفی کتاب رایگان روانشناسی تاریک دانلود pdf

آیا لایه‌های پنهان روانشناسی را می‌شناسید؟ کتاب روانشناسی تاریک نوشته مایکل پیس نحوه‌ی تشخیص بازی‌های روانی و دستکاری‌های عاطفی را می‌آموزد. در این کتاب با ترفندهای شست‌وشوی مغزی و فریب و پنهان‌کاری و ... آشنا می‌شوید تا زین پس بتوانید از خود و عزیزانتان دربرابر افراد سواستفاده‌گر محافظت کنید.

دانلود رایگان کتاب 48 قانون قدرت

  • ۲۹۶
دانلود رایگان کتاب 48 قانون قدرت

معرفی کتاب 48 قانون قدرت ررایگان pdf and mp3

کتاب 48 قانون قدرت پرفروش‌ترین اثر برای کسانی است که خواهان قدرت هستند یا می‌خواهند خود را در برابر قدرت دیگران تجهیز کنند. رابرت گرین در این کتاب به شما می‌آموزد چگونه در تمام عرصه‌های زندگی قدرتمند شوید.

رابرت گرین (Robert Greene) این اثر را سال ۱۹۹۸ منتشر کرد که پس از مدتی کوتاه جزء آثار پرفروش در عرصه بین‌المللی شد. او حدود بیست سال درباره قدرت، تحقیقات گسترده کرد و تمام نتایج آن را در قالب چندین کتاب منتشر کرد.

گرین در تمام تحقیقات خود دنبال پاسخ این سؤال بود که چرا برخی افراد در طول تاریخ به قدرت می‌رسند و سرنوشت خود و دیگران را دگرگون می‌کنند. او در کتاب 48 قانون قدرت (The 48 Laws Of Power) خلاصه‌ای از تاریخ سه هزار ساله قدرت چهره‌های تاریخی بزرگ مانند نیکولا ماکیاولی، سان تزو، ملکه الیزابت اول، هنری کسینجر و دیگر شخصیت‌های مشهور را در قالب 48 فصل بیان کرده و هر فصل را به یک قانون اختصاص داده است.

قدرت یک بازی اجتماعی است و برای آموختن و تسلط بر آن باید توانایی خود را در مطالعه و شناخت مردم تقویت کنید. اندیشمند و درباری بزرگ قرن هفدهم، بالتازار گراسیان در این باره می‌نویسد: «بسیاری از ما وقتمان را برای مطالعه خواص گیاهان دارویی یا خصوصیات حیوانات سپری می‌کنیم. آیا مطالعه و شناخت ویژگی‌های انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنیم و با آن‌ها می‌میریم، به این اندازه مهم نیست؟» کسی در این عرصه بازیکن ماهری می‌شود که روانشناس قابلی باشد، انگیزه‌ها را تشخیص دهید و در پس غبار مه‌آلودی که افراد، اطراف کارهایشان ایجاد کرده‌اند، خود واقعی‌شان را ببینید. بهترین دانشی که می‌توانید برای دس

دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری

  • ۳۵۲
دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری

معجزه حقیقت دارد و زندگی می‌تواند با نیایش و سپاسگزاری، بسیار بهتر از چیزی باشد که در کودکی تصور می‌کردیم. راندا برن، جزو صد چهره تاثیرگذارِ برگزیده از سوی مجله تایم در سال 2007، در کتاب معجزه شکرگزاری به تشریح اهمیت قدرشناسی در زندگی انسان می‌پردازد و با تمرین‌های آرامش‌بخشی به شما کمک می‌کند این توانایی را در خود تقویت و معجزه را در زندگی‌تان وارد نمایید.

درباره کتاب معجزه شکرگزاری:

آیا تاکنون اتفاق افتاده است که مصائب و مشکلات چشمانت

دانلود رایگان کتاب 30 روز: عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند!

  • ۳۴۶
دانلود رایگان کتاب 30 روز: عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند!

عرفی کتاب رایگان 30 روز: عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند! جدید

کتاب 30 روز تألیف مارک رکلاو با ارائه‌ی نکات و تمرین‌هایی کاربردی به شما می‌گوید چگونه می‌توانید باعث تغییر و رشد زندگی خود شوید. نویسنده‌ی این کتاب معتقد است که شادی شما تنها به خودتان بستگی دارد و نه هیچ‌کس دیگر؛ او به شما می‌آموزد که چگونه با انجام اقدامات روزانه‌ی مستمر و خلق عادات جدید به اهداف خود در زندگی دست یابید. این اثر در فهرست پرفروش‌ترین‌های آمازون قرار گرفته است.

درباره‌ی کتاب 30 روز

تابه‌حال از خود پرسیده‌اید که از زندگی چه می‌خواهید؟ معنای موفقیت و خوشبختی از دیدگاه شما چیست، ثروت یا آرامش؟ اکنون به محیط پیرامون خود نگاه کنید؛ به شرایط فعلی زندگی‌تان، شغل، جایگاه اجتماعی، وضعیت جسمانی و روحی، معاشرت با دوستان و آشنایانتان فکر کنید. حال به درون خود بنگرید. آیا احساس رضایت دارید؟ مارک رکلاو (Marc Reklau) در کتاب 30 روز (Days 30) درهای جدیدی را به روی شما باز می‌کند مبنی بر اینکه موفقیت و خوشبختی چیزی نیست که در بیرون به دنبال آن باشید، بلکه در درون خودتان است.

دانلود رایگان کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

  • ۳۲۲
دانلود رایگان کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

معرفی رایگان  کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم دانلود پ دی اف

با به کارگیری 92 ترفند ساده، به یک گفتگوکننده‌ی جذاب تبدیل شوید! لیل لوندز در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم با ارائه‌ی راهکارهای مفید و کاربردی به شما کمک می‌کند تا ارتباطی موثر با دیگران داشته باشید و به خواسته‌هایتان برسید.

موضوع کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم چیست؟

آیا تا به حال افرادی را مورد ستایش قرار داده‌اید که هرآنچه می‌خواهند را به دست آورده‌اند؟ قطعا آن‌ها کسانی هستند که در جلسات تجاری و در مهمانی‌های اجتماعی با اعتماد به نفس بالا صحبت می‌کنند؛ افرادی که بهترین مشاغل را دارند، همسران خوبی را از آن خود کرده‌اند و حساب‌های بانکی‌شان پر از پول است.

اما با عجله قضاوت نکنید! بسیاری از آن‌ها باهوش‌تر و بااستعدادتر از شما نیستند و تحصیلات بالاتری ندارند. پس دلیل این همه موفقیت چیست؟ بعضی از افراد فکر می‌کنند که آن‌ها این ویژگی‌ها را به ارث برده‌اند و بسیار خوش شانس می‌باشند. اما بهتر است به این فکر کنید که علت موفقیت آن‌ها، مهارت بالایشان در ارتباط با دیگران است.

در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم (How to talk anyone: 92 little tricks for big success in relationships) شما با راهکارهای مفیدی آشنا می‌شوید که مى‌توانید با استفاده از آن‌ها به کمال برسید. همانطور که می‌دانید هیچ فردی به تنهایی موفق نمی‌شود. آن‌هایی که به خواسته‌هایشان رسیده‌اند در طی سال‌های متمادی قلب و ذهن افراد زیادی را به دست آورده‌اند تا در فعالیت‌هایشان به آن‌ها کمک کنند.

افرادی که مدام در حال شکایت کردن هستند هرگز متوجه نیستند که مقصر خودشان بودند که مورد بی‌توجهی دیگران واقع شده‌اند. خودشان باعث شدند که روابطشان تیره و تار گردد و یا دوستی‌هایشان از بین برود. این اشخاص معتقدند که انسان‌های موفق کیسه‌هایی پر از حیله و نیرنگ دارند و یا معجزه‌اى در کارشان وجود دارد که مى‌تواند آن‌ها را به موفقیت برساند.

حیله و ترفند آن‌ها چیست؟ آیا ما هم می‌توانیم آن‌ها را یاد بگیریم؟ قطعا این افراد از هنری برخوردار هستند که دوستی‌هایشان را محکم می‌سازد. جادویی را بلدند که با استفاده از آن دیگران عاشق آن‌ها خواهند شد. همچنین ویژگی‌هایی دارند که کارفرمایان آنان را استخدام می‌کنند و به آن‌ها رتبه‌های بالا می‌دهند.

فیلم های ترسناک 2024